skip to Main Content
Ilgalaikės Paskolos Ir Kreditai – Kuo Jie Naudingi?

Ilgalaikės paskolos internetu yra daug patrauklesnės tiems, kurie kreditą nori grąžinti lengviau. Verta pabrėžti, kad Lietuvoje itin sparčiai daugėja tokių kredito bendrovių, kurios gali paskolinti pinigų net ir metų laikotarpiui. Trumpalaikiai kreditai jau nebėra tokie patrauklūs dėl daugelio priežasčių. Jeigu ieškote galimybių pasiskolinti internetu, siūlytume rinktis tik ilgam laikotarpiui galinčius paskolinti kreditorius, nes neabejotinai tokią paskolą jūs grąžintumėte be didesnio vargo ir pavojaus.

Ilgalaikės paskolos yra ypač naudingos dėl esamų įstatymų. Matote, kai vartotojai Lietuvoje pradėjo skolintis neatsakingai, buvo sulaukta dėmesio iš valdžios bei Lietuvos banko, o jie sugriežtino skolinimosi tvarką tam, kad tokia paslauga negalėtų pasinaudoti sukčiaujantys bei jokio atsakingumo jausmo neturintys asmenys. Dabar ilgalaikiai kreditai yra suteikiami iki penkerių metų laikotarpiui, o norintys gauti ilgesniam laikotarpiui, dažniausiai privalo kreditoriui pasiūlyti užstatą, laiduotoją ar kitas garantijas.

Grįžtant prie esmės, ilgalaikius kreditus imti yra naudingiau nei skolintis trumpam laikotarpiui. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad ilgalaikių paskolų teikėjai, įprastai nustato daug mažesnę palūkanų normą ilgėjant skolinimosi terminui. Tai reiškia, kad kuo ilgesnis terminas, tuo mažesnes įmokas kiekvieną mėnesį jums reikės mokėti. Tai būtų daug naudingesnis variantas tiems, kurie per mėnesį negali leisti didžiulių sumų. Mažesnė paskolų įmokos leistų kreditą dalimis grąžinti daug lengviau. Visgi – smulkūs kreditai dažniausiai jau turi būti grąžinami kitą mėnesį, tačiau tokia suma vargiai yra surenkama per tokį laikotarpį, o dar ir palūkanos prisideda nemenkos. Smulkiems kreditams dažniausiai prireikia ir pratęsimo mokesčio, kuris taip pat sukelia problemų dėl dydžio.

Ilgalaikiai kreditai pasižymi ir tuo, kad jiems įstatymuose yra taikomas ir palūkanų perskaičiavimas, jeigu atsiranda tam tikros aplinkybės. Tai būtų viena aplinkybė – grąžinimas anksčiau. Trumpai tariant, jeigu jūs ilgalaikę paskolą galite padengti kur kas greičiau nei tikėjotės, kreditorius privalės priimti jūsų visą grąžinimą, įskaitant ir tai, kad toks grąžinimas privers jį perskaičiuoti palūkanas. Pavyzdžiui, jeigu skolinotės dviem metams, o grąžinote po metų, tada kreditorius palūkanas galės imti tik už 12 mėnesių laikotarpį. Būtinai pagalvokite apie galimybę skolintis ilgesniam laikotarpiui.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top