skip to Main Content
Geriausios Kreditų Akcijos Lietuvoje

Ieškote geriausios greitųjų kreditų bendrovės, kuri pasiūlytų reikiamą sumą? Paskolų akcijų yra daug, tačiau pagrinde yra išskiriamos tik kelios. Kiekvienas vartotojas dabar turėtų gerai apžvelgti kiekvieną kredito bendrovę, kuri teikia tiek smulkius, tiek ir didesnius kreditus internetu. Jeigu jus ištiko bėda, skolintis galite net ir nesitikinti didelių įsipareigojimų t.y. dabar kartais paskolų bendrovės siūlo naujiems potencialiems klientams pasinaudoti kreditais nemokamai. Yra visokiausių akcijų, todėl siūlytume jomis pasinaudoti, jeigu tikrai skubiai prireikia pinigų problemų sprendimui.

Bene labiausiai yra akcentuojamos ilgalaikės paskolos ir siūlomos jų akcijos. Vienas svarbiausių privalumų yra tas, kad nemaža dalis ilgalaikius kreditus teikiančių bendrovių siūlo naujiems klientams išvengti pirmųjų įmokų mokėjimo net gi trims mėnesiams. Jie akcentuoja, kad nauji klientai, kurie skolinasi kelių mėnesių ar metų laikotarpiui, gali pirmąsias įmokas daryti po trijų mėnesių. Tai yra vienas svarbiausių privalumų, kuriuo siūlytume pasinaudoti ir jums.

Nepaisant to ar jums reikia trumpalaikės ar ilgalaikės paskolos, siūlytume skolintis tik ilgesniam laikotarpiui, nes šitaip išvengtumėte nemalonių pasekmių jeigu ir vėl užtiktų bėda. Pirmuosius tris mėnesius jūs nesuktumėte galvos nei dėl pačios paskolos, nei dėl palūkanų, nes jos būtų skaičiuojamos tik praėjus šiam laikotarpiui. Per tris mėnesius jūs galite bandyti susitaupyti viso kredito grąžinimui. Jeigu per tris mėnesius jums pavyktų visą kredito sumą grąžinti neperžengiant nė dienos, jūs visą paskolą grąžintumėte be palūkanų. Tada situacija būtų aiški – jūs kreditoriaus suteiktu kreditu naudotumėtės tris mėnesius nemokamai. Anksčiau laiko grąžinti visą paskolą gali kiekvienas – tai yra jūsų teisė, kuri apibrėžiama įstatymuose.

Ne ką mažiau svarbesnė akcija yra ta, jog pirmą mėnesį būtent dauguma kreditų bendrovių leidžia skolintis nemokamai. Pasiūlymų tiek daug, jog net nebus sunku atsirinkti tinkamiausią kreditorių. Mėnesiui pasiskolinate nemokamai, o kitą mėnesį viską grąžinate arba prasitęsiate dar tokiam pačiam terminui. Tai būtų naudingas pasirinkimas jeigu pavėluotų darbo užmokestis ar tiesiog vėluotų gaunama kažkokia pinigų suma, kuria anksčiau ar vėliau gausite. Šios dvi akcijos yra populiariausios Lietuvoje, tad siūlytume nedelsiant jomis pasidomėti pasirinktose kreditų bendrovėse.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top