skip to Main Content
Ką Daryti Prasiskolinusiems Asmenims?

Neretai prasiskolinę asmenys yra priversti imtis kraštutinių priemonių – skelbti asmeninį bankrotą, tačiau pastebima, kad kai kurie žmonės nežino tokios procedūros pasekmės. Visais atvejais yra siūloma išbandyti visus įmanomus metodus, kurie palengvintų skolų grąžinimą. Jeigu jau planuojate savo ateitį, tai asmens bankroto paskelbimas jums tikrai sujauktų visus planus. Turintiems įsiskolinimų greitųjų kreditų bendrovėse siūlytume nedelsiant imtis visų įmanomų priemonių, o kokių – siūlytume skaityti toliau.

Refinansavimo paslauga yra viena populiariausių nutikus tokiai bėdai. Trumpai tariant, tai galimybė padedanti sumažinti visus turimus mėnesinius įsipareigojimus. Daugelis prasiskolinusių žmonių pasinaudoja šia paslauga vien tam, kad lengviau galėtų mokėti įmokas. Kuo pasireiškia tas lengvumas?

Refinansavimo galimybę suteikiantis kreditorius leidžia pratęsti kredito terminą ilgesniam laikotarpiui, o tai reiškia, kad jis sumažins jūsų mokamas mėnesio kredito įmokas. Taip pat tokios bendrovės dažniausiai siūlo mažesnę palūkanų normą, kuri būtų daug naudingesnė nei prieš tai pasirinktoje kreditų įmonėje. Tai vėlgi – sumažina jūsų įsipareigojimus. Trumpai tariant, refinansavimo galimybė yra skirta tiems, kuriems būtina išvengti didelių mėnesio įmokų. Jūs negaunate naujos paskolos, jūsų jau turimi įsipareigojimai tiesiog yra perkeliami kitur – ten kur jums būtų naudingiau.

Kai kurie žmonės galvoja, kad refinansavimo būdas pasireiškia tuo, kad naujas kreditorius paskolina pinigų tam, kad galėtų žmogus grąžinti seną paskolą – taip ir yra, tik jis viską padaro už jus, jis neduoda jums pinigų, jis sumoka senam kreditoriui ir perima jūsų skolą. Taip yra siekiama išvengti nereikalingo pinigų švaistymo, nes kai kurie prasiskolinę asmenys kartais gautus pinigus taip pat panaudoja ir nereikalingiems pirkiniams įsigyti.

Prasiskolinusiems yra siūloma iškart kreiptis į kreditorius dėl derybų, nes tokiu atveju jie retai kada pradeda kreiptis į skolų išieškojimo bendroves. Kreipimasis į skolų išieškotojus reiškia tai, kad jums padidės mokama suma – jūs įsiskolinsite dar daugiau, tad nevengdami bendrauti su skolintoju, jūs sumažinate tikimybę padidinti turimus įsiskolinimus. Susisiekite ir iškart prašykite galimybės atidėti kredito įmokas mokant bent jau palūkanas. Tai būtų naudinga jeigu ketinate pirmiau atsikratyti didesniais įsipareigojimais.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top