skip to Main Content
Kartais Ir Kreditoriai Gali Jus Apgauti

Galvojant apie kreditorių pasiūlymus neretai dėl nesuprantamų priežasčių atsiranda vartotojų, galvojančių, jog kreditoriai gali juos apgauti. Žinoma, net ir šioje srityje gali pasitaikyti sukčių, tačiau dėl netinkamo pasirinkimo dažniausiai kalti būsite patys. Turite rinktis žinomas bendroves bei kitus skolintojus, kurie siūlo įprastas paslaugas. Dažniausiai apgauti būna tie, kurie ieško tokių skolinimosi galimybių, kurios praktiškai šioje rinkoje net neegzistuoja. Čia kalbame apie absurdiškas palūkanas bei siūlomas sumas.

Kreditoriai gali jus apgauti, bet apgauti ko gero norės tie, kurie iš tiesų tų paskolų net neteikia. Na, čia yra vienas pastebėjimas, kad kai kuriose interneto svetainėse yra vykdoma neaiški veikla, kuomet iš klientų yra imami dideli paskolos paraiškos nagrinėjimo mokesčiai. Turbūt jau nujaučiate kuo viskas baigiasi? Taip, sumokėjus didelį paskolos paraiškos nagrinėjimo mokestį, ta paskola nėra suteikia, o kreditas taip pat. Taip vykdomas pasipelnymas iš naivių klientų. Turbūt galvojate, kodėl tokie žmonės užkimba ant tokių suktybių? Tai paaiškinti paprasta – į neviltį puolęs žmogus, pamatęs, kad yra siūloma vos ne nemokamas paskola ilgam laikotarpiui, iškart ja susižavi ir bando bet kokiais būdais gauti. Būtina žinoti, nemokamų paskolų niekas neteikia ilgiems laikotarpiams – tai nuvestų į bankrotą kiekvieną kreditorių.

Kas liečia kitus skolintojus, taip pat pastebima, kad yra nemažai asmenų, kurie pelnosi iš tarpininkavimo. Na čia nelabai reikėtų į tai kreipti dėmesį, nes vienintelis minusas yra tas, kad tokie asmenys pinigų neskolina, jie labiau reklamuoja kitų bendrovių paslaugas. Tokiose situacijose laimi tik tas asmuo, nes per jo nuorodą užsiregistravęs žmogus atneša jam pelno. Tai reiškia, kad tokios svetainės pateikia informaciją labai subtiliai – užslepiant reklamą. Per tą reklamą nueina potencialus klientas, kuris užsiregistruoja kredito bendrovėje, o už tai tos svetainės savininkas gauna pinigų. Tokios svetainės net gi yra naudingos – jos pateikia nemažai naudingos informacijos ieškantiems paskolos, todėl siūlytume ir jums apie tai pasidomėti.

Vienintelės apgavystės gali kilti tik tokiu atveju, jeigu jūs ieškosite paskolų neaiškiose vietose, todėl siūlytume rinktis populiariausias bendroves.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top