skip to Main Content
Ko Reikia Norint Skolintis Internetu?

Norite greitai internetu pasiskolinti nemažą sumą pinigų, bet nežinote nuo ko pradėti? Greitųjų kreditų bendrovių teikiamos paslaugos yra pasiekiamos gana paprastai – kredito paraiškai pateikti jums bus reikalingi tik prisijungimai prie el. bankininkystės ir tiek. Jums reikės nurodyti savo asmeninius duomenis, o tada jau teks laukti kreditoriaus atsakymo. Paskoloms gauti būtina visada nurodyti tikrus duomenis, nes neretai dėl klientų žioplumo, kreditoriai pastebi gana didelių neatitikimų, kurie daro įtaką kreditorių priimam sprendimui.

Jums reikės tinkamai pateikti savo asmeninius duomenis, kuriuose būtų nurodomos jūsų šeimos pajamos bei išlaidos. Ši informacija reikalinga tam, kad kreditorius galėtų įvertinti jūsų skolinimosi galimybes. Pajamų laukelyje jums reikia nurodyti kiek pinigų per mėnesį gauna jūsų šeima. Čia įrašykite sumą, į kurią įeina darbo užmokesčiai bei kitos nuolatinės pajamos. Sakydami nuolatinės, turime galvoje, kad į šį informacijos laukelį reikia rašyti tą sumą, kurią jūs gaunate kiekvieną mėnesį jau ilgą laiką. Jeigu jūs gavote papildomų pajamų iš kažkokio atsitiktinio sandorio – tos sumos įrašyti nereikia. Su išlaidomis viskas tas pats – čia rašote kokią sumą išleidžiate buities reikmėms. Tai reiškia, kad čia būtina įrašyti viską kas susiję su išleidžiamais pinigais. Į šį laukelį turite rašyti komunalinių išlaidų sumą, taip pat kredito įsipareigojimus, vaiko priežiūros išlaidas ir t.t. Jeigu gyvenate vienas, tada jums reikia rašyti tik savo asmeninę informaciją apie pajamas bei išlaidas – jūs šeimos statuso neturite. Iš tokios informacijos kredito tiekėjas paskaičiuos ar jūs galite skolintis norimą sumą.

Pateikiant kredito paraišką, jums reikės nurodyti adresą, asmens kodą bei kontaktinę informaciją. Tai bus reikalinga kredito sutarčiai sudaryti. Pradžioje minėjome, kad jums reikės turėti ir priėjimą prie el. bankininkystės, nes jums reikės pervesti vieną centą. Jis reikalingas tam, kad sudarytumėte paskolos sutartį nuotoliniu būdu. Tai būtų tarsi elektroninis parašas, nes toks būdas leidžia nesunkiai nustatyti kas prašo kredito. Bankiniai duomenys su jūsų pateiktais duomenimis paraiškos pateikimo metu turi sutapti, nes kitu atveju, kredito teikėjas nesuteiks jums kredito.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top