skip to Main Content
Kodėl Turite Vengti Nesaikingo Skolinimosi?

Lietuvoje, ypač jauni asmenys, mėgsta nesaikingai skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių, tačiau tokio skolinimosi žūtbūt turi vengti kiekvienas. Skolinimasis dažnai kam sukelia sunkias problemas, o tiksliau – jas sukelia būtent neatsakingiems asmenims. Jeigu galvojate skolintis internetu, jums svarbu žinoti ir nesaikingo skolinimosi padarinius. Jokiu būdu negalima kreiptis dėl kredito, jeigu ir ateityje ketinate tokia paslauga pasinaudoti be jokios svarbios priežasties. Skolinimosi vietų yra daug, tačiau būtina kiekvieną kartą apžvelgti ar tikrai verta paminti savo reputaciją dėl to, kad nesugebate tinkamai valdyti savo biudžeto.

Nesaikingas skolinimasis reiškia tai, kad nuolatos yra skolinamasi iš greitųjų kreditų bendrovių bei kitų kreditorių nepaisant savo galimybių. Dažniausiai tokie žmonės nė nesugeba tinkamai valdyti savo biudžeto, jog jiems liktų pinigų savo įprastiems poreikiams patenkinti. Jeigu jūs skolinatės tam, kad vėliau tuos pinigus galėtumėte išleisti kažkokioms pramogoms, tai gali reikšti tik vieną – laiko klausimas kada nebesugebėsite gyventi be skolinimosi.

Pirmiausia, dažnas skolinimasis reiškia, kad asmuo nesugeba tinkamai suplanuoti savo biudžeto. Kai kur pinigai yra išleidžiami vėjais, kai kur jų išleidžiama per daug. Jums reikia pradėti nuo planavimo – pajamas turite skirti pagrindinėms buities išlaidoms padengti. Gavę atlyginimą, jokiu būdu neskubėkite į parduotuvę pirkti kažkokio norimo pirkinio, kurio iš tiesų galite ir palaukti. Taip ir susidaro nemažas pajamų trūkumas, kai neapgalvotai pinigai yra išleidžiami ne ten kur turėtų būti. Padenkite visas sąskaitas, atsidėkite pragyvenimui, ir tik tada žiūrėkite kas jums liks. Ta suma, aišku, bus nepakankama jūsų išsvajotam pirkiniui, tačiau nereiškia, kad tai gali būti priežastis kodėl turėtumėte skolintis. Yra paprastas faktas – gyventi reikia pagal savo galimybes.

Grįžtant prie esmės, nesaikingas skolinimasis jus prives prie to, jog ateityje jūs nebepajėgsite suktis iš padėties, todėl jums grės nemokumo atvejis. Jūs sunkiai mokėsite įmokas, kurias vėliau pradėsite mokėti pavėluoti arba visai nemokėti. Sulauksite skolų išieškojimo bendrovių, antstolių, teismų. Gali būti areštuojamas jūsų sukauptas turtas ir t.t. Blogiausia tai, kad tokiu atveju jūs būsite pripažintas nemokiu asmeniu, o tai reiškia, kad ateityje jūs negalėsite pasiskolinti nei būstui įsigyti, nei kažkokiam smulkiam pirkiniui nusipirkti.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top