skip to Main Content
Kreditai Bedarbiams Bei Kitiems Asmenims

Jau gana ilgą laiką akcentuojama, kad kreditai bedarbiams mūsų šalyje negali būti išduodami. Pabrėžiama ir tai, ką reiškia bedarbio statusas. Bedarbiais asmenimis laikomi tie žmonės, kurie negauna pajamų ir yra užsiregistravę Lietuvos Respublikos užimtumo tarnyboje. Jiems suteikiamas bedarbio statusas. Tokie žmones yra įregistruojami specialioje duomenų bazėje kaip ieškantys darbo. Tad, jeigu neturite jokio darbo ir esate registruoti užimtumo tarnyboje, vadinasi jokia kredito įstaiga negalės jums padėti dėl finansavimo.

Kredito įstaigos taip pat nurodo, kad asmenys, turintys bedarbio statusą, kreiptis dėl paskolos tikrai neturėtų. Yra netgi nurodyta aiškiai kas gali kreiptis dėl konkretaus finansavimo. Aišku, taip pat reikia atminti, kad verslo paskoloms yra taikomi kiek kitokie reikalavimai. Bedarbiams negali būti išduodamos paskolos, kurios susijusios su vartojimu ir panašiais atvejais. Jeigu skolinatės verslo tikslais, tuomet situacija kardinaliai keičiasi.

Bedarbiai asmenys, kurie bando kurti verslą, gali kreiptis į paskolų teikėjus. Tačiau, tai nereiškia, kad paskola bus sėkmingai suteikta. Verslo paskolų teikėjai bedarbiams nurodo elementarią informaciją, kurioje nurodyta kas gali kreiptis dėl finansavimo. Jeigu norite įkurti verslą būdami bedarbiais, turėkite galvoje, kad čia gali prireikti ir turto įkeitimo. Bedarbio statusas kreditorių negąsdins – juos gali gąsdinti būsima rizika. Tad, tokiais atvejais, prašoma turto įkeitimo, o tai gali būti ir nekilnojamo turto užstatas.

Kaip bebūtų, kreditai bedarbiams asmenims neišduodami niekur. Kalba eina apie vartojimo paskolas. Tokie kreditai neišduodami bankuose, unijose, sutelktinio finansavimo platformose, paskolų bendrovėse ir t.t. Norint teikti vartojimo kreditus, prieš tai paskolų teikėjas turi gauti licenciją. Ją išduoda Lietuvos bankas. Tam, kad gautų licenciją, kreditorius turi įgyvendinti tam tikrus reikalavimu ir tuo pačiu įsipareigoti tinkamai vertinti kliento mokumą. Jeigu kreditorius suteiks paskolą bedarbiui, labai didelė tikimybė, kad užsidirbs milžinišką baudą ir taip rizikuos prarasti licenciją. Tad, atminkite, kad bedarbiams su vartojimu ar būsto įsigijimu (ir remontu) susijusios paskolos negali būti išduodamos. Tai tiesiog neleidžia Lietuvoje veikiantys įstatymai, nes teigiama, kad tokios paskolos bedarbiams, dar labiau pakenkia.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top