skip to Main Content
Kredito įmokų Atidėjimas Gali Pagerinti Jūsų Situaciją

Jus slegia ne viena turima paskola ar kažkoks įsipareigojimas lizingo bendrovėms? Kredito įmokų atidėjimas ne visais atvejais yra labai naudingas sprendimas. Mat, atidėjimas gali sukelti problemų dėl permokėjimo. Trumpai tariant, ne visose paskolų bendrovėse atidėti įmoką yra naudinga. Svarbu pasidomėti kaip viską daryti tinkamai, kad paskui neprisidarytumėte didesnių problemų. Paskolos įmokos atidėjimas galimas ne visose paskolų bendrovėse, tad prieš skolinantis, geriausia būtų pasižiūrėti kokie saugikliai siūlomi esant prastai finansinei situacijai.

Kai žmogus neturi galimybės sumokėti paskolos įmokos ar įmokos už kažkokią paslaugą, jis ieško papildomo finansavimo. Dėl to skolinimasis papildomai iš kitų bendrovių gali perdaryti nemalonumų. Kai skolinamasi tam, kad išeitų sumokėti kažkokią įmoką, daroma meškos paslauga. Tiesiog toks būdas spręsti finansinius sunkumus dar labiau kenkia, nes skolos tik auga. Ateis metas kai tokiu būdu finansinių bėdų spręsti nebepavyks. Kada tada reikės daryti? Didelė tikimybė, kad įklimpsite į skolas, kurios jau bus išieškomos priverstiniu būdu.

Pravartu žinoti tai, kad kredito įmokų atidėjimas galimas ne visur ir ne visais atvejais. Pavyzdžiui, kai reikia atidėti įmokas už vartojimo kreditą, naudinga būtų paskaičiuoti atidėjimo mokesčio dydį. Trumpai tariant, būna atvejų, kad pradedant mokėti įmokas, pirmaisiais mėnesiais įmokų atidėjimas kainuoja daugiausiai, nes tada mokama didžiausia palūkanų suma. Tad, įmokos atidėjimo suma gali sudaryti netgi daugiau nei pusę įmokos. Tokiais atvejais, rekomenduojama rinktis bendroves, kurios iš anksto netaiko didelių atidėjimo mokesčių. Geriausia būtų rinktis tokias įmones, kurios suteikia galimybę bent jau kartą ar kelis atidėti įmoką nemokamai.

Įmokų atidėjimas imant naujas paskolas irgi yra žalingas, jeigu viskas daromas neteisingai. Turėkite galvoje, kad dabar galima skolintis tokias sumas, kurios padengtų senas skolas. Tai vadinama paskolų refinansavimu. Atidėti įmoką galite skolindamiesi skolų padengimui. Aišku, yra tam tikri teisės aktai, kurie pabrėžia tam tikras sąlygas. Tad, toks įmokų atidėjimas tikrai gali išeiti į naudą, jeigu laikysitės elementarių taisyklių. Kredito įmokų atidėjimas turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į visus mokesčius ir protingumo principus.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top