skip to Main Content
Kur Ieškoti Greitųjų Kreditų?

Daugeliui žmonių, kuriems reikia pinigų, kyla daug klausimų kur ieškoti greitųjų kreditų. Tačiau, labiausiai reikia paminėti, kad ieškoti reikia ne paskolų teikėjų – ieškoti reikia geriausių sąlygų. Norint gauti greitąjį kreditą kuo pigiau, nereikėtų rinktis tokių paskolų teikėjų, kuriuos randate lengviausiai. Dažniausiai pirmi pasitaikę paskolų teikėjai siūlo standartines sąlygas, bet tai nereiškia, kad palūkanos bus pačios mažiausios.

Greitųjų kreditų paieška turėtų prasidėti nuo kreditorių sąrašo nagrinėjimo. Lietuvos bankas pabrėžia, kad greitieji kreditai gali būti išduodami bendrovių, kurios perėjo patikrinimo procedūrą. Tai reiškia, kad LB prieš suteikdamas teisę išduoti greituosius kreditus, pirmiau patikrina ar bendrovė atitinka visus reikalavimus. Tad, dabar laisvai galite matyti Lietuvos banko skelbimą vartojimo kredito davėjų sąrašą. Štai ten ir reikėtų ieškoti greitųjų kreditų.

Matant kreditorių sąrašą, kuriems suteikta teisė teikti vartojimo kreditus, reikėtų analizuoji praktiškai visus pasiūlymus. Mat, vieni kreditoriai teikia paskolas tik tam tikruose mietuose, o kiti – siūlo visiems lietuviams. Ne visi tame sąraše esantys kredito teikėjai išduoda paskolas be užstato ar internetu. Tad, labai svarbu aklai nesirinkti pasiūlymų prieš tai neišnagrinėjus visų sąlygų.

Kalbant apie greitųjų kreditų bendrovių paiešką, reikia suprasti, kad vienos siūlo trumpalaikius, kitos ilgalaikius, o dar kitos – abiejų rūšių greituosius kreditus. Bet, turite suprasti, kad ilgalaikiai greitieji kreditai gali būti žymiai naudingesni nei trumpalaikiai.

Žinant kur ieškoti greitųjų kreditų, nereikėtų koncentruotis tik ties trumpalaikėmis paskolomis. Kaip jau minėta, ilgalaikiai kreditai patrauklesni daugeliu atvejų. Pavyzdžiui, skolinantis ilgam, jūs mokėsite mažesnes palūkanas. Taip jau būna su ilgalaikėmis paskolomis – joms taikoma gerokai mažesnė metinė palūkanų norma nei trumpalaikiams kreditams.

Kaip bebūtų, nusprendus ieškoti greitųjų kreditų, reikia žinoti ir tai, kaip veikia sutelktinio finansavimo platformose esantis skolinimo principas. Turėkite galvoje, kad tokiose vietose greitieji kreditai suteikiami ne įmonių, o fizinių asmenų. Jie finansuoja jūsų prašomą paskolą, o pati platforma administruoja viską ir tiek. Tokiu atveju, jūs išvengiate bendravimo su visais investavusiais į paskolas. Žinoma, tokiose vietose greitieji kreditai išduodami pagal įvairias sąlygas, tad būtinai gerai pasidomėkite jomis.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top