skip to Main Content
Pačios Blogiausios Pasekmės Vengiant Grąžinti Skolas

Vis dar galvojate ar verta skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių ar bankų? Nežinote kas jūsų lauktų, jeigu atsitiktų bėda ir negalėtumėte laiku padengti nustatytų įmokų? Vengiant grąžinti paskolą, jums atsiranda tikimybė sulaukti ir labai griežtų pasekmių, kurios skaudžiai pakenktų ateityje. Jokiu būdu nereikėtų skolintis, jeigu nesate garantuoti ar tikrai pavyks viską laiku grąžinti. Atsiminkite, kad jums reikės grąžinti ne tik kredito sumą, bet ir visas susikaupusias palūkanas, tad paprasčiausiai, jums teks grąžinti gerokai didesnę sumą nei skolinotės. Pasekmes įvardinti nėra sunku, tad apžvelkite jas žemiau – gal tada apsispręsite ar verta rizikuoti ar ne.

Pasekmių būna įvairiausių, tačiau labiausiai yra akcentuojamas skolų išieškojimas. Tai tikrai nepavydėtina procedūra, kuomet jums skolų išieškojimo bendrovės neduos ramybės. Nepamirškite, kad skolų išieškojimo procesas gali nukeliauti net gi iki teismo, o tada jūsų situacija pakryps dar blogesne linkme. Pirmiausia, jeigu jau bus siekiama skolą iš jūsų išieškoti, tada turėkite galvoje, kad jums bus taikomi tam tikri mokesčiai. Tai reiškia, kad jums bus priskaičiuoti ne tik delspinigiai už pavėluotas dienas, bet ir teks sumokėti kreditoriaus išlaidas. Tai reiškia, kad būtent jūs sumokėsite išieškojimo mokesčius. Patikėkite, jie tikrai nėra maži, todėl galutinė susikaupusi suma bus gerokai didesnė nei ta, kurią skolinotės. Tai tik mažas niuansas – priėjus teismą, jūsų išlaidos dar gerokai išauga, nes tada jau nemaža tikimybė, kad į skolos išieškojimą bus įsitraukęs ir antstolis, kuris išieškos ir visas teismo išlaidas, kurias patyrė kreditorius. Advokato samdymas, žyminis mokestis ir kitos išlaidos kris ant jūsų pečių – iš jūsų visa tai bus išieškota priverstiniu būdu.

Patekimas į nemokių asmenų grupę jums užkirs kelią kurti savo ateitį. Tai kaip reikiant bus žalinga, nes jums nebebus galimybės skolintis būsto įsigijimui, o taip pat kai kurios darbovietės gali jūsų nepriimti į darbą, jeigu paaiškės, kad esate nesąžiningas asmuo. Ką jau kalbėti apie turto areštus – jūs ne tik turėsite žymę, bet ir galite prarasti savo asmeninį turtą, kuris atiteks kreditoriui. Visada būtina kruopščiai apžvelgti savo skolinimosi galimybes.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top