skip to Main Content
Paskolos įkeičiant Turtą: Privalumai Ir Trūkumai

Nemaža dalis vartotojų nori skolintis pinigų įkeičiant kažkokį turtą, tačiau retai kada yra pasidomima privalumais ir trūkumais pasinaudojant tokia galimybe. Kreditoriams tai aišku būtų naudinga, bet ar jums nebus didesnio pavojaus – sunku pasakyti. Klientams, kurie nori suteikti nemažas garantijas kreditoriams, siūlytume pasidomėti kuo jie rizikuoja įkeičiant didesnės vertės turtą paskolos gavimo metu. Žinoma, privalumų sulauktumėte taip pat, nes visgi – kreditoriams jūs atrodysite patraukliau nei tie, kurie nesiūlo visiškai nieko. Tiek apie privalumus, tiek apie trūkumus kalbame žemiau.

Privalumas yra tas, kad įkeičiant turtą, vartotojams yra suteikiama galimybė skolintis didesnę sumą nei numatyta kitiems. Pavyzdžiui, žmogus, kuris skolinasi nieko neįkeisdamas, mato gana aiškų kredito limitą. Paskola įkeičiant turtą yra gerokai didesnė t.y. jos limitas aukštesnis, o tai reiškia, kad sumos dydis priklauso nuo to ką užstatote kredito bendrovei. Būtent dėl didesnių sumų siūlytume kreiptis į tuos, kurie paskolas teikia reikalaudami turto įkeitimo, nes nemaža tikimybė, kad tai jums padėtų išsisukti iš padėties.

Nereikėtų pamiršti, kad neretai skolinimosi galimybės yra apribojamos ir ties terminu – įprastai visiems yra nustatomas vienodas kredito grąžinimo terminas, tačiau tie, kurie gali įkeisti kažkokį turtą, neretai gali pasinaudoti galimybę gauti ilgesnį paskolos mokėjimo laikotarpį. Kreditas su turto įkeitimu leidžia gauti ilgesnį terminą, o tai būtų naudinga norintiems išvengti nemažų nuolatinių įmokų.

Kas liečia trūkumus, turbūt galime išskirti tik vieną – įkeistas turtas bus prarastas, jeigu jūs kredito negrąžinsite taip kaip buvote sutarę su paskolų teikėju. Jis gali imtis priemonių net ir tada, jeigu suvėluosite sumokėti vieną įmoką bent jau kelias dienas. Sutarties nutraukimas visada galimas tiek pagal įstatymus, tiek ir pagal joje nurodytus punktus, o vienas iš veiksnių ir yra tas, kad jūs patys matysite tokią sąlygą, jog kreditorius nutrauks sutartį jeigu pavėluosite. Tada neteksite to ką užstatėte. Iš dalies reikėtų kiek ir pagalvoti plačiau – net ir be užstato besiskolinantys asmenys gal prarasti savo turtą – negrąžinus skolos, kreditorius vis tiek kreipsis į teismą, o šis areštuos jūsų turtą.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top