skip to Main Content
Paskolos Internetu – Ką Turi žinoti Pirmą Kartą Besiskolinantys?

Galiausiai ir jums atėjo metas iš kažkur gauti pinigų? Internetu tenka skolintis pirmą kartą? Dabar greitųjų kreditų pasiūlymų yra daug, tačiau ne jie jums dabar turėtų rūpėti labiausiai. Kiekvienam naujam vartotojui būtina žinoti įstatymus, jog kredito sutarties sudarymo metu nebūtų pažeidžiamos jo teisės. Jeigu nelabai gaudotės tokiose skolinimosi procedūrose, pirmiausia apžvelkite svarbiausių įstatymų reikalavimus – jie kartais padeda suprasti ir visą skolinimosi internetu procedūrą. Tiesa, kai kurie reikalavimai yra nustatomi ne tik įstatymuose, bet ir greitųjų kreditų bendrovėse, tad apie viską trumpai skaitykite žemiau.

Kiekvienas vartotojas, prieš paskolos paraiškos pateikiamą, turi žinoti kokią informaciją kreditoriai privalo nurodyti sutartyje. Tai būtų: palūkanos, paskolos suma, grąžinama suma, BVKKMN, kredito grąžinimo terminas bei mokėjimų grafikas, jeigu paskola turės būti grąžinama per ilgą laikotarpį. Tai jūs žinoti turite bet kokiu atveju, tad jeigu kredito sutartyje nematysite tokios informacijos, kreipkitės į paskolos teikėją ir paprašykite, kad šis paredaguotų paskolos sutartį pagal standartus.

Besiskolinantys asmenys turi žinoti, kad kredito suteikimo procedūra užtrunka labai trumpai. Jūs susirandate kredito teikėją, užsiregistruojate jo sistemoje ir galiausiai pildote kredito paraišką. Jums reikės pateikti nemažai duomenų, kuriuos vėliau kredito teikėjas tikrins specialiose duomenų bazėse. Tuo norime pabrėžti, kad jokiu būdu nebandykite klaidinti skolintojų  – jie viską matys, tad jūsų melas tik dar labiau jums pakenks.

Paraiškos pateikimo metu, kreditoriui bus svarbus žinoti kokios yra jūsų mėnesio pajamos, jų šalintis. Žinoma, jam reikės žinoti ir kokios yra jūsų išlaidos, nes nuo to priklauso ar jis galės jums paskolinti pinigų nepažeisdamas įstatymų. Trumpai tariant, jeigu išleidžiate nemažas sumas kiekvieną mėnesį tam, kad padengtumėte buities išlaidas, nemaža tikimybė, kad kredito negausite. Taip pat turėsite nurodyti ar esate vedę ir ar turite vaikų, nes tokiu atveju bus skaičiuojamas ne jūsų, o visos šeimos biudžetas.

Galiausiai, pateikus visus duomenis, kreditorius pateiks atsakymą. Teigiamo atsakymo atveju, jums reikės į jo banko sąskaitą pervesti vieną centą, nes taip bus patvirtinta kredito sutartis. Pervedus centą, laukiate kredito sumos, o jeigu gavote neigiamą atsakymą – ieškokite kito kreditoriaus.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top