skip to Main Content
Paskolos Internetu Nedirbantiems Asmenims

Esate nedirbantis asmuo ir ieškote paskolos internete? Dabar net ir bedarbiams kartais gali būti sudarytos sąlygos skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių. Kiekvienas tokį statusą turintis asmuo turi žinoti pagrindinę informaciją, kuri reglamentuoja kreditų išdavimą būtent tokiems asmenims. Dabar kreditai nedirbantiems tik tam tikrais atvejais gali būti suteikiami, tačiau neturėtumėte iš karto džiūgauti – jums reikia atitikti svarbius reikalavimus, kurie nurodyti įstatymuose bei greitųjų kreditų bendrovių taisyklėse.

Nedirbantys asmenys privalo turėti kitą pajamų šaltinį, jog iš jo būtų galima mokėti kredito įmokas sutartyje nurodytu laiku. Trumpai tariant, niekur nedirbantys asmenys bent jau turėtų gauti nemažas bedarbio pašalpas ar kitas išmokas, kurios būtų nuolatinės. Pavyzdžiui, jeigu aiškiai bus matoma, kad bedarbio pašalpa bus mokama dar tik kokius tris mėnesius, kreditorius aiškiai supras, kad tokiam žmogui ilgalaikio kredito suteikti negalima. Taip pat reikėtų pastebėti, kad net ir trumpalaikės paskolos gali būti nesuteikiamos.

Pašalpų gavimas nėra nuolatinis – jos mokamos nustatytą laiką, o esantys nauji įstatymai dar labiau sugriežtino tokių išmokų gavimą. Bedarbiams ko gero dabar bus sunku skolintis, nes jų gaunamos pašalpos bus trumpalaikės. Tai reiškia, kad net ir trumpalaikių kreditų gavimui tai gali pakišti koją. Jeigu jūs skolinsitės 300 eurų, o sekantį mėnesį turėsite grąžinti visą sumą su palūkanomis, faktas, kad jūs tokios trumpalaikės paskolos negalėsite padengti iš gaunamos bedarbio išmokos, nes juk teks pirmiausia padengti visas kitas buitines išlaidas. Tokiu atveju jus gelbėtų tai, jeigu paskola būtų imama ilgam laikotarpiui ir kiekvieną mėnesį būtų mokamos mažesnės įmokos. Tačiau jeigu pašalpos mokėjimo periodas yra trumpas, tada ir ilgalaikio kredito neturėtumėte tikėtis.

Kreditai nedirbantiems dažniausiai suteikiami tada, kai į kreditų bendroves kreipiasi pensininkai, gaunantys nuolatines išmokas. Dažnai tarp jų galime matyti ir tokių asmenų, kurie gauna papildomas sveikatos draudimo išmokas dėl įgyto nedarbingumo. Būtent tokiems asmenims kreditai yra suteikiami daug paprasčiau, nes jų pajamos ne iš darbo užmokesčio būna kur kas didesnės nei jaunesnių bedarbių, kurie sėdi darbo biržoje.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top