skip to Main Content
Privatūs Skolintojai – Kas Jie?

Kartais norintiems pasiskolinti pinigų tenka išgirsti, jog Lietuvoje yra nemažai privačių skolintojų, kurie gali paskolinti nemažas sumas. Taip, tokių privačių asmenų yra nemažai, tačiau blogiausia tai, kad sunku kartais juos atskirti nuo sukčių, kurie bando išvilioti pinigus. Daug žmonių yra nukentėję pasirinkę netinkamai – prieš skolinantis iš tokių asmenų, būtina įsitikinti ar jie veikia teisėtai t.y. ar jie neužsiima šešėliniu pinigų skolinimu. Yra tokių, kurie galės jums paskolinti būsto pirkimui, yra tokių, kurie paskolins ir nedidelę sumą buities išlaidoms padengti, tačiau svarbiausia tai, kad jums reikia ieškoti patikimų asmenų ir vengti sukčių.

Privatūs kreditoriai dažniausiai savo paslaugas reklamuoja skelbimų portaluose bei privačiose asmeninėse interneto svetainėse. Skelbimų portalai dažnai pateikia ir nemalonią statistiką – ten renkasi daug sukčių. Juose, žinoma, rasite nemažai sąžiningų kreditorių, tačiau sugaišite nemažai laiko kol atrasite patikimą. Privačios asmeninės svetainės dažniausiai veikia teisėtai ir sąžiningai – tokiu būdu savo veiklos neslepiantys asmenys bando pritraukti klientus kaip ir greitųjų kreditų bendrovės. Iš privačių asmenų gauti kreditą gali būti taip pat sunku kaip ir iš įprastų bendrovių, tačiau privalumų pas juos yra tikrai nemažai.

Privatūs skolintojai neretai teikia paskolas su mažesne palūkanų norma. Jų kredito sutartis dažniausiai sudaroma susitikus ir pasirašius vekselį, kuris gali būti įforminamas ir pas notarą. Toks skolinimasis yra saugesnis, nes tokiu būdu kreditorius galės greičiau imtis teisinių priemonių, jeigu asmuo elgsis nesąžiningai ir vengs grąžinti skolą. Jeigu jūs nieko nebandote apgauti, siūlytume pasidomėti ir šiais privačiais skolintojais – kartais jie teikia ir refinansavimo paslaugas. Jų veikla dažniausiai yra įforminama įprastai – teikiant paraiškas Lietuvos Bankui dėl specialių licencijų gavimo. Paprasčiausiai, vartojimo kreditui gauti galite rinktis ir šiuos kreditorius – jie ima mažas palūkanas bei skolina ilgam terminui.

Kitas svarbus atvejis yra tas, kad privatūs skolintojai dažnai skolina ir labai dideles sumas su turto įkeitimu. Tai dažniausiai būna nekilnojamo turto brokeriai, kurie visą veiklą yra įregistravę pagal nustatytą tvarką. Jie imasi iniciatyvos ir bando atkąsti bankų užimtos rinkos dalį. Iš jų skolintis taip pat yra saugu.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top