skip to Main Content
Vartojimo Ir Kitų Kreditų Teikėjai

Norintys pasiskolinti iš Lietuvoje veikiančių kredito įstaigų dabar tikrai turi nemažą pasirinkimą – pinigus įvairiomis sąlygomis skolina ir specializuotos kreditų bendrovės, ir komerciniai bankai, ir privatūs skolintojai. Visada yra siūloma rinktis ne tą, kuris yra populiariausias, o tą, kuris siūlo geriausias paskolų sąlygas. Neretai populiariausios greitųjų kreditų bendrovės naudojasi savo populiarumu ir akcentuoja neva labai geras sąlygas, nors kitur jo yra daug patrauklesnės. Jokiu būdu neskubėkite skolintis ten, kurs jums kažkas patarė – apžiūrėkite kiekviena pasiūlymą ir įvertinkite visus niuansus.

Jeigu jums reikia kredito kažkokiam smulkiam pirkiniui, siūlytume rinktis greitąsias paskolų įmones, kurios skolina trumpalaikius kreditus. Paprasčiausiai, jos paskolins pinigų greitai, o ir keliauti iš namų jums nereikia niekur. Internetu pinigus jums perves žaibiškai, tiesiog svarbiausia, kad būtumėte įvertintas kaip mokus asmuo. Smulkioms paskolos siūlytume rinktis šias bendroves todėl, kad jos siūlo neblogas sąlygas trumpalaikiam skolinimuisi. Mėnesiui ar trims kreditą internetu gauti galite nemokamai. Tiesiog turite rinktis atsakingas įmones, kurios nesistengia nuplėšti didelių palūkanų.

Didelės paskolos internetu retai kada yra suteikiamos, todėl dažniausiai nemažoms sumoms gauti siūlome rinkti komercinius bankus. Čia kalbame apie tuos atvejus, jeigu reikia pasiskolinti kelių tūkstančių eurų sumą. Tokių pinigų internetu neskolina praktiškai niekas. Bankai kartais leidžia ir internetu gauti paskolą, tačiau tam yra ribojimai tam tikroms sumoms. Bandykite pirmiau prisijungti prie savo el. bankininkystės ir pažiūrėkite ką siūlo jūsų bankas. Neretai jie leidžia gauti kreditą internetu, tad siūloma suma galbūt jus tenkins. Tuo labiau, kad komerciniai bankai dažniausiai siūlo ir mažiausias palūkanas rinkoje. Jų paskolų gražinimas bus gerokai lengvesnis nei skolinantis iš kelių greitųjų kreditų bendrovių.

Būsto paskoloms visada tenka ieškoti įprastų variantų – bankų arba kredito unijų. Tai ko gero vienintelės vietos, kurios siūlo tokio dydžio paskolas, kurios būtų pakankamos būsto įsigijimui. Patys galite matyti, jog internetu būsto paskolų niekas neteikia, nes įprastai, visada tokia skolinimosi procedūra yra atliekama atvykus į kreditoriaus aptarnavimo skyrių ir sutvarkius visus teisinius dokumentus.

Getredit.lt – greiti kreditai, tarpusavio, nemokami, bedarbiams, refinansavimui, verslui, automobiliui, būstui

Back To Top